Güvenilir, Uygun Fiyatlı Çöp Sıkıştırma (Balyalama) Makinası >MACFAB Çöp Sıkıştırıcıları – Çöpünüze Çözümüz. Küçük, orta ve fabrikalar için boyutlu, ağır yük dikey ve yatay sıkıştırı jCarousel Examples
 
  |  Site Haritası  |  FAQ's
white spacer 11
white spacer 11
ana sayfa DİKEY BALYA PRES MAKİNALARI macfab Yaklasimi faydalar iletisim
 
price assured
FİYAT GARANTİLİ
Müşterilerimize rekabetçi bir fiyat önereceğimizi garanti ediyoruz
CE Mark
 
KALİTE KONTROL
Tüm MACFAB makinaları, tamamlanmadan önce etkin bir teste tabi tutulmaktadır.

 

 
Factory

MACFAB, MAKİNA AKSAMINDA, 30 YILI AŞKIN, GELİŞTİRME, ÜRETİM VE FABRİKASYON TECRÜBESİNE SAHİPTİR
Makinalarımız, amacımıza yönelik inşa edilmiş tesisimizde tasarlanmıştır ve üretilmiştir; tüm makinalarımız en üst uluslar arası standartlara uymaktadır. Yoğun tecrübemiz, tasarım ve ana makinalarda kaliteye olan sorumluluğumuz ve yatırımımız, müşterilerimizin uygun fiyata uzun dönem çöp sorunu çözümlerine yönelik ürünler ve hizmetler almasını garanti eder.


YENİLİKÇİLİĞE OLAN SORUMLULUĞUMUZ
Geçmiş 30 yıldan fazladır, MACFAB, makinaların geliştirilmesinde ve üretiminde, yoğun bir uzman bilgisi zenginliği üretti. Araştırma ve geliştirmeye olan uzmanlığımız ve sorumluluğumuz, çöp atık tasfiyesi ihtiyaçlarınıza yenilikçi çözümleri sağlamaktadır.  brake presses
ÜRETİM YAKLAŞIMIMIZ
MACFAB, ileri teknoloji otomatikleştirilmiş sistemlerin, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasının önemini anlamıştır. Ana makinalar ve yoğun eğitim programlarıyla üretime olan bu yatırım, rakiplerimizi devre dışı bırakan, uygun fiyatlı ve yüksek standartlı ürün sağlamaktadır.
MACFAB transport   CE documents
STOKTA TAM SERİ
MACFAB, çok hızlı teslimat yapabilmek için, global distribütörler ağımızla, depolama yöntemi yapısı kullanmaktadır. Tüm makinalarımızı, müşterilerimize yakın yerde üretebildiğimizden, bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre, çalışma esnekliğine sahibiz.
  STANDARTLARA VE GÜVENLİĞE YAKLAŞIMIMIZ
Tüm MACFAB sıkıştırıcıları, en yüksek uluslararası standartlara uyacak biçimde, CE işaretine sahiptir ve tam garantili olarak sunulmaktadır. Makinalarımızın müşterilerimize en fazla faydayı sağladığından emin olmak için, distribütörlerimiz, kurulum sonrasında, tam eğitim verirler. MACFAB'ta, güvenlik, daima en önde gelir ve tüm makinalarımız sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır.
 
 
GLOBAL AĞ

MACFAB, uluslar arası bir işletme olmaktan onur duymaktadır. MACFAB distribütörünüz için, lütfen iletişim bilgilerinizi giriniz.

 
 

Tel +353 (0)42 9667193    Fax +353 (0)42 9667846    Email sales@MACFAB.com